روزنامه‌های دیجیتالی

تبلیغات در بستر روزنامه‌های دیجیتالی ایران و جهان

با توسعه اینترنت درجوامع بشری، بسیاری از خوانندگان روزنامه‌ها در سراسر جهان ترجیج می‌دهند، به جای نشریات مکتوب، نسخه دیجیتالی روزنامه‌ها را مطالعه نمایند، اما این رخداد تکنولوژی به این معنا نیست که به موازات کاهش تیراژ مطبوعات تعداد خوانندگان روزنامه‌ها نیز کاهش یافته‌است، چه بسا.
در این راستا پایگاه خبری تلکسیران اقدام به طراحی و راه اندازی صفحه نمایش کلیه روزنامه‌های کثیرالانتشار داخلی به همراه ۱۶۰۰ روزنامه معتبر سراسر جهان از پنج قاره دنیا نموده‌است، همچنین نسخه روزنامه اپ تلکسیران نیز برای کابران تلفن‌های همراه در سایت‌های کافه بازار، سیب اپ، اپ‌استور برای دانلود رایگان عرضه گردیده‌است . در حال حاضر پیشخوان روزنامه تلکسیران بعنوان پر بازدیدترین پایگاه روزنامه‌ای کشور شناخته می‌شود
درنتیجه، بستر جذاب و نوینی برای تبلیغات در محیط روزنامه‌های دیجیتال، ایجاد گردیده‌است که در نوع خود بی‌نظیر و منحصر‌بفرد می‌باشد.
به محض آنکه کاربران به نسخه اپ و یا سایت تلکسیران مراجعه کنند همزمان با نمایش صفحه روزنامه‌ها، بنر تبلیغاتی شما در معرض دید کابران قرار گرفته و می‌توانند با کلیک بر روی آن به سایت شما مراجعه نمایند.

Digital newspapers

سرویس ما به شما دراین بخش

تلکسیران با نمایش بیش از ۱۶۰۰ روزنامه معتبر بین‌المللی و داخلی بعنوان کاملترین پایگاه روزنامه‌های دیجیتالی کشور شناخته می‌شود که به صورت رایگان در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

مزایای این سرویس

  • در صفحه اخبار تصویری تلکسیران، میلیون ها نفر برند شما را در سراسر ایران مشاهده می‌کنند.
  • لینک سایت شما بر روی بنر تبلیغاتی جانمایی شده و کاربر با کلیک روی آن به سایت شما مراجعه می‌کند.
  • در سایر روش‌های تبلیغاتی، بنر تبلیغاتی مشتری در جانمایی و یا دسته بندی‌های مختلف چندین بار به نمایش گذاشته می‌شود و با هر بار نمایش، یک نوبت بازدید برای مشتری محاسبه می‌گردد، این درحالیست که مخاطب قبلا" بنر تبلیغاتی را یکبار در قسمت های دیگر دیده و به طور یقین تبلیغات در سایر جانمایی‌ها، بی‌اثر بوده‌است . اما ثبت هرنمایش در تلکسیران فقط و فقط به ازای ورود هر IP محاسبه و فقط یکبار هزینه از مشتری بابت تبلیغات هدفمند دریافت می‌شود .
  • گزارش تعداد نمایش و کلیک های انجام شده به صورت روزانه از منبع گوگل آنالیتیک برای شما ارسال خواهد شد. همچنین شما می‌توانید همزمان و به صورت آنلاین تعداد بازدید و کلیک های انجام شده کاربران از تبلیغات برند را رصد و کنترل نمایید.