تبلیغ در بستر اخبار ایران و جهان

تبلیغ در بستر اخبار ایران و جهان

همانطور که می‌دانید روزانه میلیون‌ها ایرانی اخبار و رویدادهای مهم ایران و جهان را از طریق پایگاه‌های خبری جستجو و پیگیری می‌کنند، درنتیجه بستر خبر یکی از حوزه‌های مناسب برای برپایی کمپین های تبلیغاتی شناخته می‌شود.
تبلیغات دراین بخش به دو شکل بنر ثابت و تبلیغات همسان در معرض دید بینندگان قرار می‌گیرد.
نکته: تبلیغات همسان به گونه‌ای از تبلیغات گفته می‌شود که به لحاظ هماهنگی و همسان شدن با محتوای خبری، بعنوان تبلیغات مستتر و یک رپورتاژ عمل نموده و اعتماد کاربر را جلب می‌نماید. نتیجه آنکه کاربر با کلیک بر روی آن به سایت مشتری انتقال یافته و همچنین محتوای تبلیغات همسان بعنوان اخبار پیشنهادی از جانب پایگاه خبری تلکسیران به کاربران معرفی می‌گردد.
نکته: بنرهای ثابت در این بخش در مجاورت خبراصلی بعنوان تک بنر قرار گرفته و توجه کاربر را به خود جلب می‌نماید.

سرویس ما به شما دراین بخش

کاربران با ورود به صفحه فول خبر، تبلیغات شما را درقالب بنر، و نیز تبلیغات همسان در مجاورت متن خبراصلی مشاهده می‌نمایند.

مزایای این سرویس

  • در صفحه فول خبر تلکسیران، میلیون ها نفر برند شما را در سراسر ایران مشاهده می‌کنند.
  • لینک سایت شما بر روی بنر تبلیغاتی جانمایی شده و کاربر با کلیک روی آن به سایت شما مراجعه می‌کند.
  • در سایر روش‌های تبلیغاتی، بنر تبلیغاتی مشتری در جانمایی و یا دسته بندی‌های مختلف چندین بار به نمایش گذاشته می‌شود و با هر بار نمایش، یک نوبت بازدید برای مشتری محاسبه می‌گردد، این در حالیست که مخاطب قبلا" بنر تبلیغاتی را یکبار در قسمت های دیگر دیده وبه طور یقین تبلیغات در سایر جانمایی‌ها، بی‌اثر بوده است. اما ثبت هر نمایش در تلکسیران فقط و فقط به ازای ورود هر IP محاسبه و فقط یکبار هزینه از مشتری بابت تبلیغات هدفمند دریافت می‌شود.
  • گزارش تعداد نمایش و کلیک های انجام شده به صورت روزانه از منبع گوگل آنالیتیک برای شما ارسال خواهد شد. همچنین می‌توانید همزمان و به صورت آنلاین تعداد بازدید و کلیک‌های انجام شده کاربران از تبلیغات برند را رصد و کنترل نمایید.
  • تبلیغات همسان در سئو سازی سایت شما تاثیر به سزایی را دارد.