اصول حرفه ای در اددآپ

تهیه گزارش‌های مستدل از کمپین‌های تبلیغاتی و همچنین تحلیل‌های علمی از بازخورد تبلیغات توسط تبلیغ کننده و ارسال منظم آن به تبلیغ دهنده از اصول و قواعد حرفه‌ای عرصه تبلیغات آنلاین می‌باشد. لذا در این راستا گروه تبلیغاتی اددآپ برای دادن اطمینان خاطر به مدیران برند با هدف آنکه منافع مشتری تمام و کمال در اددآپ رعایت می‌شود به شیوه زیر عمل می‌نماید:

مدیریت کمپین تبلیغاتی:

پنل قدرتمند اددآپ این امکان را به مشتری می‌دهد که بتواند بازخورد تبلیغات خود را در سایت تلکسیران مشاهده و به تناسب آن تصمیمات لازم را اتخاذ نماید.

گزارش گیری:

مشتری می‌تواند از اددآپ گزارش‌های متنوعی را بشرح زیر مطالبه نماید:

  • اثربخشی تبلیغات: پنل اددآپ به صورت روزانه گزارش‌های اثربخشی در جایگاه‌های مختلف تبلیغات از قبیل تبلیغات در بستر ویدیو، روزنامه، فول اخبار و ... برای مشتریان ارسال می‌نماید.
  • تعداد بازدیدها: پنل اددآپ، به صورت روزانه گزارش‌های منظمی از تعداد نمایش و یا کلیک های انجام شده را برای مشتری ارسال می‌نماید.

واقعیات:

گروه تبلیغاتی اددآپ جهت جلب اعتماد مشتریان، برای شمارش تعداد نمایش ها و بازه زمانی نمایش های تیزرهای تبلیغاتی و یا کلیک‌های انجام شده از نرم افزار معتبر مورد تایید IAB استفاده می‌نماید.

قابلیت‌های ویژه پنل اددآپ

هدف گذاری:

مشتری می‌تواند تعیین کند که کاربر از کدام منطقه جغرافیایی، از چه طریقی مانند: کامپیوتر، گوشی موبایل (سیستم عامل Ios یا اندروید) و ... تبلیغ را ببیند.
به عنوان مثال مشتری می‌تواند تعیین کند کاربرانی که فقط با گوشی های موبایل وارد سایت تبلیغ دهنده می‌شوند، بنر و یا تیزر تبلیغ دهنده را ببینند.
مشتری می‌تواند تعیین کند کاربران از یک استان و یا منطقه جغرافیایی بنر و یا تیزر تبلیغ دهنده را ببینند .
مشتری می‌تواند بودجه کمپین خود را تعیین و مدیریت نماید تا بعنوان مثال در هر جایگاهی چه میزان از بودجه تبلیغاتی هر روز مصرف گردد.
در گروه تبلیغاتی اددآپ همه چیز با دقت و صداقت کنترل و گزارش‌ها به صورت منظم و روزانه در پنل مدیریت مشتریان قابل مشاهده است.

id-bg